Znalec vín > Do archivu!

Do archivu!

Mít doma vlastní archív vín se stává v poslední době oblíbeným koníčkem. Málokdo však ví, že ne všechna vína jsou k archivaci vhodná. Po pár letech ležení vína potom nastává velké zklamání a obviňování vinaře, že prodal špatné víno. Opak bývá pravdou. Jsou vína vyráběná speciálními technologiemi, vhodná k archivaci, a vína vyrobená k běžné konzumaci (cca do 2 let).

Uvažujete-li o založení domácího archivu, můžete využít nové služby asistovaného nákupu vín vhodných k domácí archivaci s provozovatelem webu Znalecvin.cz Milanem Sedláčkem, který má s touto problematikou více než třicetileté zkušenosti.

Jak to funguje?

  1. Objednáte si jednu variantu služby a provedete úhradu.
  2. Znalec vín vám pošle doporučenou kalkulaci vín k nákupu.
  3. Po doladění a schválení rozpočtu pošlete platbu za vína a do 2–3 týdnů je máte doma.

Pak už jen stačí víno uložit na vhodné místo s nekolísající teplotou (mezi 10 až 18°C), zapomenout na něj a počkat pár let, až víno bude na vrcholu své formy.

Připraveni? Tak pojďme na to:

Cena služby zahrnuje asistovaný výběr a nákup vín dle níže uvedených preferencí. Vína a přepravu platíte zvlášť po doladění a odsouhlasení předložené kalkulace. Vína se nakupují přímo od vinaře a bez další přirážky, tedy za příznivé ceny. Reklamace se řeší přímo s výrobcem.